Forumizze
Zdravo! Mahanje Dobrodošao na Forumizze forum! Forum za razgovor O SVEMU!
Napominjemo te da nisi ulogovan.Da bi mogao potpuno koristiti forum potrebno je da se registruješ.Ukoliko već imaš nalog klikni na "Pristupi".
Pridruži se našem zabavnom forumu super

Join the forum, it's quick and easy

Forumizze
Zdravo! Mahanje Dobrodošao na Forumizze forum! Forum za razgovor O SVEMU!
Napominjemo te da nisi ulogovan.Da bi mogao potpuno koristiti forum potrebno je da se registruješ.Ukoliko već imaš nalog klikni na "Pristupi".
Pridruži se našem zabavnom forumu super
Forumizze
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Illuminati

3 posters

Ići dole

Illuminati Empty Illuminati

Počalji od Infecto Pet Jan 06, 2012 12:54 pm

Illuminati...tajna društvena organizacija,koja navodno postoji još od davnina."Illuminati" se često vežu za masone i ponekad satanizam.
Illuminati Illuminati

Da li vjerujete da još oni postoje? Cilj Illuminata je uspostavljanje "Novog svjetskog poretka" ili "New World Order" (NWO) - drugim riječima,ujedinjenje svih država,zajedničke globalne vlade,sa Illuminatima na čelu.Pod time se i podrazumijeva potpuna kontrola nad ljudima.

Ja lično vjerujem da ovi idioti i dalje postoje,ali se kriju u pozadini naravno.
Pogledajte svijet danas:spomenuo sam maloprije "globalnu vladu"..a pogledajte,danas je globalizam već otpočeo.Osim toga,kontrola nad ljudima je sve veća.Sve naše aktivnosti se prate.
ILLUMINATI SU SVUDA!
Facebook smatraju tvorevinom Illuminata.I u to vjerujem,mislim tu unosite sve o sebi,IME,PREZIME,DATUM I MJESTO ROĐENJA,ZAPOSLENOST,OBRAZOVANJE... takođe,veoma je lako odrediti nečiju lokaciju pomoću facebook-a.Bez obzira koje vi mjesto stanovanja unijeli,na facebook mapi je prikazana vaša prava lokacija.Šta da vam kažem:pogledajte ovaj video:
i pogledajte novu facebook majcu
Illuminati Facebook-Illuminati
Uočavate li simbole? Svakako.

Šokantna stvar je i što na dolaru nalazimo dosta Illuminati simbolizma:
Illuminati Illuminati-symbols-on-dollar-note

Još šokantnije je,što Illuminati ne pošteđuju ni medije i muziku.Pogledajte ove slike Lady Gage,Jay-Z-a i ostalih:

Illuminati Lady-gaga-illuminati
Illuminati 01
Illuminati Jayz

ZAISTA JEZIVO!

Međutim,mnogo ljudi je osviješćeno.Znate li kako se zvao zadnji album 2pac-a? Zvao se "The Killuminati" odnosno "Anti-Illuminati".Kao što rekoh,to mu je bio zadnji album,album pred smrt.Šta mislite zašto?

MOŽETE ME SMATRATI IDIOTOM,ALI OVO JE MOJE MIŠLJENJE I MISLIM DA SMO U OPASNOSTI.SAGLEDAJTE ČINJENICE I NADAM SE DA ĆEMO POSTATI ISTOMIŠLJENICI!

SMRT ILLUMINATIMA!
Infecto
Infecto
Admin
Admin

Broj poruka : 1077
Reputacija : 52
Datum upisa : 11.04.2011
Lokacija : Doboj

http://forumizze.tk

Nazad na vrh Ići dole

Illuminati Empty Re: Illuminati

Počalji od Infecto Pet Jan 06, 2012 12:59 pm

I još nešto..ja ne želim da budem nečiji jebeni sluga sa ugrađenim jebenim chipom u glavi,da bi oni mogli znati ŠTA JA SVE RADIM I MISLIM. Dakle,Illuminati Srednjak
Infecto
Infecto
Admin
Admin

Broj poruka : 1077
Reputacija : 52
Datum upisa : 11.04.2011
Lokacija : Doboj

http://forumizze.tk

Nazad na vrh Ići dole

Illuminati Empty Re: Illuminati

Počalji od Unikat Pet Jan 06, 2012 1:08 pm

Respect ! Pročitano Wink
Unikat
Unikat
Moderator
Moderator

Broj poruka : 122
Reputacija : 5
Datum upisa : 20.04.2011
Lokacija : Kod kuće

Nazad na vrh Ići dole

Illuminati Empty Re: Illuminati

Počalji od Monitorko Pet Jan 06, 2012 11:59 pm

Podsjeti me da ti ispričam pravu priču o iluminatima a ne ta neka američka sranja
Monitorko
Monitorko
Top Poster
Top Poster

Broj poruka : 378
Reputacija : 45
Datum upisa : 12.04.2011
Lokacija : Doboj,BiH

Nazad na vrh Ići dole

Illuminati Empty Re: Illuminati

Počalji od Infecto Sub Jan 07, 2012 8:10 pm

Monitorko ::Podsjeti me da ti ispričam pravu priču o iluminatima a ne ta neka američka sranja
Gdje god sam čitao,ovako je,a i ostali kažu ovako. Razz
Infecto
Infecto
Admin
Admin

Broj poruka : 1077
Reputacija : 52
Datum upisa : 11.04.2011
Lokacija : Doboj

http://forumizze.tk

Nazad na vrh Ići dole

Illuminati Empty Re: Illuminati

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu